Beje Vete

Doni të dukeni si supermodele në çdo foto? Kjo vajzë ju tregon si

Shkruar nga Anabel

11 Gusht 2022

Doni të dukeni si supermodele në çdo foto? Kjo vajzë ju

Çfarë të bëj me duart e mia? Të buzëqesh tani? A dukem mirë? Këto janë vetëm disa pyetje që kalojnë në kokën tonë kur e gjejmë veten duke pozuar para kamerës. Blogerja e TikTok, Viola Push, e di saktësisht se si mund të ndihet një modele amatore gjatë seteve fotografike dhe ajo është e lumtur të zbulojë disa sekrete të vogla që mund t'ju ndihmojnë të ndiheni pak më të sigurt dhe të relaksuar teksa fotografoheni.

Opsione të tjera për pozicionimin e duarve:

Në këtë video ajo dëshmon se çdo objekt mund të jetë frymëzimi juaj nëse i besoni imagjinatës:

@violapush Wait for the seal ? dance ? What object shall we take as an inspo next? ?????? #posingideas #posing101 ? Makeba - Jain

Foto me shoqen:

@violapush Last time we got 2.2 million views on part 1 with my bestie @zhannared ?‍?? Challange your bestie by repeating posing 2.0? #posing #posingideas #posingchallenge #posingtipsandtricks #posing101 #posinghacks #modeling101 #modelingpose #modeltok #posetothis #poseideas #poseforpicture ? Clumsy - Fergie

Disa poza alla Pinterest:

Fuqia e vetëbesimit:

@violapush @David Suh On a same page?? my tiktok inspiration? Believe in yourself first? #confidenceiskey ? ac kangaudios - pj ?

Foto me bikini:

Foto me syze:

@violapush In a dream world this video goes viral, then @Prada notices me, wants to get a campaign with me? Am I dreaming too big? I think ? it’s better to have big imagination ? #posingtips #posingideas #posingtipsandtricks #posing101 #modeling #prada #pradasunglass ? original sound