Celebrity

Njerëzit mendojnë se Selena Gomez është lidhur me producentin italian dhe kanë prova

Shkruar nga Anabel

8 Gusht 2022

Njerëzit mendojnë se Selena Gomez është lidhur me

Për Selena-n, ishte një video-tutorial normale TikTok-u, kur gjyshja e saj e pyeti nga hiçi se si i kishte punët me atë “djalin”. Që atëherë, interneti pretendoi (dhe me të drejtë) se Selena ishte e lidhur dhe ja ku jemi sot, me këto foto e video nga një super jaht.

@hannanajj #andrealervolino adalah Producer film dan pengusaha asal #italy - kanada yang berusia 31 tahun, dia saat ini di rumorkan berkencan dengan #selenagomez , mereka sedang berlibur bersama di italy #fyp #fyp? #parati #dating #boyfriend ? Under The Influence - Chris Brown

Selena shfaqet e lumtur dhe e buzëqeshur vesh më vesh, ndërkohë që noton dhe shijon kaltërsinë e detit, nën shoqërinë e producentit italian të filmave, Andrea Iervolino.

Dyshja ende nuk e ka konfirmuar, ama si Selena, ashtu dhe Andrea duken kaq të bukur dhe të lumtur (njëjtë edhe interneti) me njëri-tjetrin.

 

Artikuj të sugjeruar:

 

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI