Celebrity

Doja Cat rruajti kokën dhe vetullat dhe e pëlqeu pa masë rezultatin përfundimtar

Shkruar nga Anabel

6 Gusht 2022

Doja Cat rruajti kokën dhe vetullat dhe e pëlqeu pa masë
MARIA ALEJANDRA CARDONA/ Getty Images

Doja Cat mori të gjithë kohën e duhur për të marrë një brisk, hapur live-n në Instagram dhe për të ndryshuar totalisht pamjen e saj.

Këngëtarja e hitit “Kiss me More” rruajti kokën, vetullat dhe u dashurua me pamjen dhe prakticitetin që ofron një kokë e rruar, sepse normalisht nuk e vret mendjen se cilin model të bësh.

Doja tha se kurrë nuk i ka pëlqyer kurrë flokët dhe se supozohej të mos kishte fare flokë, gjithashtu inkurajoi ndjekësit që të bënin të njëjtën gjë. Artistja u shpreh e lehtësuar që tanimë, flokët nuk e bezdisnin më për të kryer aktivitetet e përditshme.

Për më tepër, Doja e adhuroi pa fund rezultatin dhe me thënë të drejtën, duket yll.

Artikuj të sugjeruar:

 

MOS I HUMBISNI