Celebrity

Edhe pse të ndarë, Khloé Kardashian dhe Tristan Thompson janë bërë prindër për herë të dytë

Shkruar nga Anabel

6 Gusht 2022

Edhe pse të ndarë, Khloé Kardashian dhe Tristan Thompson
NewsBreaker

Khloé Kardashian është bërë sërish nënë, pasi ka ardhur në jetë fëmija i dytë! Ikona e familjes Kardashian dhe ish-i dashuri i saj, Tristan Thompson janë tashmë prindër të një djali.

Nëse po pyesni veten pse nuk e keni parë Khloé shtatzënë, shpjegimi është se bebushi ka lindur nga një nënë surrogate. Deri më tani, nuk është bërë me dije emri i vogëlushit, por me shumë mundësi do të jetë unik, siç i ka hije familjes më të famshme.

Khloé dhe Tristan janë gjithashtu prindër të True, vajzës së tyre, të lindur në prill të vitit 2018.

Lidhja e tyre ka kaluar në një sërë polemikash, tradhtish nga Tristan, diskutimesh online dhe mes çiftit dhe klanit Kardashian-Jenner, sigurisht edhe meme-ve të internetit dhe për momentin, të dy ata janë ndarë dhe sipas burimeve, nuk kanë asnjë kontakt me njëri-tjetrin, përpos bisedave për fëmijët. Por, miq të afërt të Khloé janë shprehur se ajo ka ende shumë dashuri për Tristan dhe nuk do të habiteshin nëse çifti do të rilidhej.

Deri atëherë, presim…

Artikuj të sugjeruar:

 

MOS I HUMBISNI