Horoskopi Mujor

Horoskopi i Susan Miller për muajin gusht 2022: Shigjetari dhe Bricjapi

Shkruar nga Anabel

5 Gusht 2022

Horoskopi i Susan Miller për muajin gusht 2022: Shigjetari dhe Bricjapi

Horoskopi i Susan Miller për muajin gusht 2022: Shigjetari dhe Bricjapi

Si Shigjetar, ju i bëni udhëtimet në distanca të gjata një prioritet në jetë, por këtë muaj, me shumë aktivitete në shtëpi dhe në zyrë, do t'ju duhet të qëndroni mbrapa të përqendruar. Kompania juaj duket se po zgjerohet si një vullkan me biznese dhe klientë të rinj, nevojat e të cilëve do të duhet të plotësohen shpejt. Në të njëjtën kohë, në shtëpi, familja duket se varet nga ju për t'i kushtuar vëmendje atyre. Ndoshta do të arratiseni andej nga tetori.

Qëndrimi në shtëpi mund dhe do të sjellë shumë momente të lumtura – romanca duket mjaft magjepsëse këto ditë.

Edhe pse do të ketë shumë momente të bukura që mund të krijoni në shtëpi, do të jeni të etur për të gjetur një mënyrë për t'u larguar nga qyteti brenda pesë ditëve nga Hëna e plotë, 11 gusht. Megjithatë, kjo mund të mos jetë një ide e mirë. Presioni në punë do të krijojë probleme, duke ju detyruar ndoshta të ndryshoni planet e udhëtimit.

Mbroni shëndetin, sepse stresi i përpjekjes për të kënaqur menaxherin dhe klientët mund të ulë imunitetin.

Marsi do të zhvendoset te Binjakët më 20 gusht dhe do të vendosë një fokus të madh, të gjatë dhe të qëndrueshëm te partneri/ja: në dashuri dhe biznes.

Hëna e re më 27 gusht do të jetë emocionuese për ju – do të jeni të lumtur të qëndroni në shtëpi. Kjo Hënë e re është Hëna e re më e rëndësishme e vitit në karrierën tuaj. Mund të dëgjoni lajme për një promovim ose të merrni një ofertë për një punë të re. Nëse jeni të vetëpunësuar, tani mund të merrni një klient të ri prestigjioz ose publicitet pozitiv që mund t'ju ndihmojë të bëni më shumë gjëra.

Nëse jeni duke hedhur në treg një produkt ose shërbim të ri, bëjeni shpejt, pasi Mërkuri do të jetë në prapavijë nga 9 shtatori deri më 2 tetor.

Horoskopi i Susan Miller për muajin gusht 2022: Shigjetari dhe Bricjapi

Ky muaj do të dërgojë mesazhe të përziera, për shkak të Hënës së plotë.

Hëna e re e 28 korrikut në Luan do të jetë një bekim për financat. Nëse keni nevojë të negocioni një çështje financiare, kjo hënë e re do të jetë koha ideale për të hapur bisedimet. Kjo do të ishte një kohë e mirë për të aplikuar për një hipotekë, kredi për biznesin, përmirësim të shtëpisë ose hua tjetër bankare, ndihmë financiare ose kapital sipërmarrës.

Problemet do lindin në Hënën e plotë te Ujori më 11 gusht, e cila do të fokusohet te financat personale. Mund të duhet të rimentoni shpenzimet e tjera që kishit shpresuar të bënit. Mos u ndjeni vetëm në këtë situatë. Të gjithë do të tronditen nga lajmet që do të sjellë Hëna e plotë e 11 gushtit dhe secila shenjë do të ndjejë efektet në mënyra të ndryshme.

Ju keni një mbështetje të madhe familjare, siç tregohet nga pozicioni i fatit të Jupiterit. Nëse keni nevojë për para për t'u kujdesur për një çështje shpejt në ose brenda ditëve të 11 gushtit, mund të merrni parasysh të kërkoni ndihmë nga një prind ose një anëtar tjetër i sjellshëm i familjes.

Marsi ka qarkulluar te Dem që nga 5 korriku dhe kjo kjo zonë e grafikut është e njohur për faktin qe vendos theksin te romanca, koha e lirë, sportet, pushimet etj. Gjithashtu vë një theks të fortë te shtatzënia, lindja dhe mbrojtja, kujdesi dhe argëtimi me fëmijët, pavarësisht nga mosha e tyre.

Do të punoni jashtëzakonisht shumë për shtatë muaj, kështu që do t'ju duhet të qëndroni në formë. Kujdesuni për shëndetin.

Ky muaj ka një Hënë të re që do të ndodhë më 27 gusht në Virgjëreshë - një shenjë që është jashtëzakonisht e pajtueshme me tuajën. Udhëtime? Po, zgjidhni një vend të freskët, me pyje. . Nëse nuk mund të udhëtoni, mund të dëshironi të nisni kurse personalisht ose në distancë nga një universitet ose kompani që ofron kurse interesante nga ekspertë të mirënjohur.

Ndoshta nuk do të mund të largoheni për një kohë të gjatë, por çdo minutë do të jetë argëtuese për kohën e shkurtër që keni në dispozion dhe kur të ktheheni, do të ktheheni në lajme përrallore profesionale.

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.

MOS I HUMBISNI