Horoskopi Mujor

Horoskopi i Susan Miller për muajin gusht 2022: Peshorja dhe Akrepi

Shkruar nga Anabel

5 Gusht 2022

Horoskopi i Susan Miller për muajin gusht 2022: Peshorja dhe Akrepi

Horoskopi i Susan Miller për muajin gusht 2022: Peshorja dhe Akrepi

Ju keni qenë të shqetësuar për paratë, por lajmi i mirë është llogaria bankare do të përmirësohet.

Në fillim të gushtit, do të ndodhë diçka e këndshme. Ju mund të dëshironi të organizoni një festë të vogël ose të shkoni në një event ku të dy, ti dhe partneri/ka ose ndonjë mik, jeni të ftuar të merrni pjesë - do të ishte diçka e paharrueshme.

Që nga momenti kur Marsi do të largohet nga Demi më 20 gusht, do të shihni se financat do të përmirësohen pothuajse menjëherë.

Duket se do të kaloni shumë kohë në aeroporte dhe do të udhëtoni (një perspektivë e mrekullueshme). Nëse mendoni se kjo nuk ka të ngjarë ose nuk është e mundur, mund të shkoni në një kampus universitar për të studiuar ose punuar në projekte të rëndësishme botuese ose transmetimi. Po kështu mund të merreni me çështje të shtetësisë, imigracionit, vizave ose qëndrimit, ose mund të jeni të përfshirë në një çështje ligjore.

Hëna e Plotë e 11 gushtit nuk do të jetë diçka për të cilën do të jemi entuziast dhe sidomos në aspektin financiar. Megjithaë Saturni do t'ju bëjë shumë realistë dhe praktikë. Saturni do t’ju kujtojë se ka disa përgjegjësi në jetë që duhet të marrim dhe disa do të kërkojnë sakrifica.

Nëse dikush ka nevojë për një fundmuaji të qetë dhe pa kërkesa, jeni ju. Kërkojini nënës suaj që të kujdeset për fëmijët për disa netë, teksa udhëtoni me parterin/en në një vend të izoluar. Shpresojmë se do të jetë një vend që ofron gjithashtu restorante të vogla, të bukura, me vlerësime të larta. Ju dëshironi pushime!

Horoskopi i Susan Miller për muajin gusht 2022: Peshorja dhe Akrepi

Gjithçka këtë muaj duket se ndodhi shpejt dhe disi papritur. Do të jetë e rëndësishme të qëndroni vigjilent, realist dhe praktik. Akrepi klasifikohet si një shenjë fikse, ndaj nuk ju pëlqejnë ndryshimet, por edhe ju do ta shihni nevojën për ta mirëpritur këtë muaj.

Muaji fillon këndshëm dhe mund të ndiheni edhe mjaft me fat. Nëse dëshironi të ndryshoni punë ose të ngjiteni në një pozicion më të mirë, jepini. Me sa duket, keni fituar admirim nga një person i rëndësishëm me ndikim i cili do të donte të diskutonte një detyrë që do të përfaqësonte një hap të madh përpara.

Pjesa e vështirë e muajit vjen në Hënën e plotë në sektorin e shtëpisë, 11 gusht. Saturni, planeti që na shtyn të gjithëve dhe na detyron të përballemi me fakte, do të jetë në lidhje me Hënën e plotë. Diçka në lidhje me situatën e jetesës ose gjendjen me të cilën përballet një anëtar i familjes mund t'ju shkaktojë tension kur kjo çështje të arrijë kulmin.

Ajo që do të ndodhë do të jetë krejtësisht e papritur dhe sfiduese dhe mund të lidhet me partnerin romantik, pronarin, shokun e dhomës ose personin tjetër të lidhur me shtëpinë, por ky person mund të jetë thelbi i problemit. Kjo Hënë e plotë do të sjellë lajme të papritura dhe të mprehta që ju shkaktojnë stres. Ju do të duhet të hidheni në veprim menjëherë me jo shumë përgatitje.

Megjithatë, do të keni besim të fortë dhe do t’ia dilni mbanë

Marsi ka qenë te Demi, një pozicion i vështirë për ju, që nga 5 korriku, por më në fund do të largohet nga Demi më 20 gusht. Marsi do të zhvendoset në shtëpinë tuaj të tetë të parave të njerëzve të tjerë, e cila mbulon hipotekat, sigurimet, taksat, testamentet, pronat, dhe kështu me radhë, duke i vënë theksin këtyre çështjeve deri më 25 mars 2023.

Hëna e re e 27 gushtit te Virgjëresha, një shenjë që përzihet mirë me tuajën, do të sjellë një periudhë të këndshme dhe të lumtur shoqërore së bashku me një shans për të bërë pushime. Shkoni, i dashur Akrep. Pas gjithçkaje që keni bërë këtë muaj, ju meritoni të uleni, të lexoni një libër të mirë dhe t'i lini shqetësimet të largohen teksa pini diça freskuese.

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.