Celebrity

‘Lojën’ virale të grimit në TikTok, e provoi dhe Kim me të bijën dhe rezultati ishte ky

Shkruar nga Anabel

2 Gusht 2022

‘Lojën’ virale të grimit në TikTok, e provoi dhe Kim
Photo Credits: Pascal Le Segretain, Getty Images

Transformimi i fundit i Kim Kardashian nuk ka të bëjë me modën apo vetullat e zbardhura. Në vend të këtyre, vajza e Kim, North West, i ofroi asaj një ndryshim tjetër, shumë interesant.

9-vjeçarja e shndërroi mamin në një “Minion”, personazhi vizatimor i famshëm, grimi i së cilëve tani është viral në TikTok.

North ka kaluar nga grimi i bukurisë në transformime të plota me efekte speciale dhe rezultati është shumë bindës.

I gjithë procesi u dokumentua në TikTok me mbishkrimin “mommy minion” dhe Kim-in e shndërruar mund ta shihni këtu.

41-vjeçarja e ka përmendur më parë prirjen e North për grimin. E ftuar në “The Tonight Show” me Jimmy Fallon, Kim përmendi se North kishte ndjekur kurse grimi me efekte speciale dhe ishte e fiksuar pas krijimit të "plagëve dhe shenjave" bindëse.

Nëse po kërkonit një ide për të luajtur me fëmijët tuaj apo motrën/vëllain e vogël, shndërrojini ata në Minions ose lejoni t’ju shndërrojnë ju.

Burimi: Glamour

MOS I HUMBISNI