Celebrity

Bashkëshorti i parë i J. Lo thotë ajo dhe Ben Affleck 's'do e kenë të gjatë martesën', por pse?

Shkruar nga Anabel

31 Korrik 2022

Bashkëshorti i parë i J. Lo thotë ajo dhe Ben Affleck
Photo Credits: Google Images

Beniffer 2.0 është i destinuar për divorc, sipas bashkëshortit të parë të Jennifer Lopez.

Ojani Noa, 48 vjeç, pretendon se ish-gruas së tij "i pëlqen të jetë e dashuruar", por humbet interesin pasi pasioni në martesën e saj fiket, raporton Daily Mail.

Noa – i cili u njoh me J-Lo-në kur ai ishte një refugjat kubanez në Miami – nuk është shfaqur shpesh në media që kur lidhja e tij një-vjeçare me J.Lo përfundoi në vitin 1998.

Bashkëshorti i parë i J. Lo thotë ajo dhe Ben Affleck
Photo Credits: Google Images

Tani, ai thotë se dasma e saj e fundit me Ben Affleck, i solli një vrull kujtimesh të vjetra.

“Ben është bashkëshorti numër katër. Unë isha bashkëshorti numër një dhe ajo më tha se isha dashuria e jetës së saj. Kur u shtrimë në shtrat natën e dasmës, ajo tha se do të ishim bashkë përgjithmonë,” tha ai për median.

Përveçse u martua katër herë, Lopez, 53 vjeç, është fejuar gjashtë herë, përfshirë dy herë me aktorin e "Good Will Hunting", me rreth 20 vjet diferencë.

“I uroj asaj dhe Ben më të mirat, por nuk jam i bindur se do të zgjasë”, tha Ojani Noa për Daily Mail. "Mendoj se ajo është dikush që do të martohet shtatë ose tetë herë. Nuk mund ta shoh ndonjëherë të qetësohet me një person.

Noa ka qenë i martuar me Lopez për një vit midis 1997 dhe 1998, përpara ajo se të martohej përsëri në 2001 me një martesë dyvjeçare me Cris Judd.

Ajo lidhje përfundoi në vitin 2003 dhe në vitin 2004 këngëtarja u martua me Marc Anthony, e cila ishte martesa e saj më e gjatë deri më tani, që zgjati 10 vjet. 

Burimi: Page Six, Marca

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI