Astro Fun

Zbulo nëse bën pjesë në një nga shenjat më kokëforta të horoskopit

Shkruar nga Anabel

28 Korrik 2022

Zbulo nëse bën pjesë në një nga shenjat më

E ke parasysh kur një njeri i qëndron deri në fund mendimit të vet, edhe kur Wikipedia e shkruan të zezë mbi të bardhë që është gabim?

Me shumë gjasa ky person (ose ti) i përket këtyre shenjave:

Demi

Kur Demit i ngulitet në kokë (dhe në brirë) një ide, zor se e ndryshon. Si një shenjë që njihet për dëshirën për të qenë 24/7 rehat, Demit nuk i pëlqen të ndryshojë mendje, pasi i duket sikur tradhton veten.

Bricjapi

Për një Bricjap, jeta është një mal që duhet ngjitur dhe sigurisht, ai është alpinisti më i aftë. Bricjapi (edhe pse vuan nga sabotimi i vetes), sërish nuk ndryshon mendje dhe këmbëngul në të vetën, sepse mendon se i di më mirë të gjitha. Gjithashtu, nuk e ka problem t'i largojë nga jeta njerëzit që e kundërshtojnë ose nuk e mbështesin.

Luani

Nëse nuk je përfshirë ndonjëherë në një zënkë me Luanin, je me shumë fat. Nuk ka rëndësi çfarë ndodh, çfarë thuhet, çfarë tregojnë faktet, një Luan do të ketë të drejtë po aq sa do vëmendje.

Artikuj të sugjeruar:

 

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI