Celebrity Style

Shihni veshjen e Selena Gomez në festën e 30-vjetorit

Shkruar nga Anabel

26 Korrik 2022

Shihni veshjen e Selena Gomez në festën e 30-vjetorit

Selena Gomez hyri në të 30-at me stil. Ajo festoi dekadën e saj të tretë me një festë luksoze dhe veshi një fustan mahnitës Versace për këtë rast.

Shihni veshjen e Selena Gomez në festën e 30-vjetorit

Fustani ka tyl të mbështjellë rreth njërit sup dhe belit të saj dhe në fund bie në sy detaji i teminave që duken si thekë. Selena zgjodhi një palë vathë Briony Raymond dhe këpucë Jimmy Choo, ndërsa flokët i stiloi thjesht të kapur gjysmë-bisht.

Shihni veshjen e Selena Gomez në festën e 30-vjetorit

Trëndafila të kuq dhe qirinj dekorojnë shkallët. Lista e të ftuarve përfshinte Francia Raisa, Olivia Rodrigo, Camila Cabello, Tyga dhe më shumë.

Gomez reflektoi mbi kapitujt e kaluar dhe të ardhshëm të jetës së saj, duke shkruar në Instagram, “Të njëzetat e mia ishin një udhëtim nëpër momente të mira, të vështira dhe të bukura që nuk do t'i harroj kurrë. Secili prej tyre ka formuar personin që jam sot.”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)

Ajo shtoi , “Unë jam dikush që ende po mësoj, por jam më e sigurt për atë që ka rëndësi dhe çfarë dëshiroj. Dikush që është mirënjohës për çdo dhuratë të vetme dhe çdo mësim të vetëm gjatë rrugëtimit. Unë jam duke ecur përpara e inkurajuar nga kaq shumë njerëz të fortë dhe fuqizues rreth meje.”

Është e qartë se dekada e saj e ardhshme do të jetë një dekadë me shumë magjepsje.

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI