Celebrity Style

Nëse do të dukesh cool, frymëzohu nga stili i Rita Ora-s

Shkruar nga Anabel

26 Korrik 2022

Nëse do të dukesh cool, frymëzohu nga stili i Rita Ora-s
@ritaora/ Instagram

Rita Ora po e shijon pa masë verën, si dhe po na jep ide shumë interesante veshjesh.

Një ide fantastike është veshja në postimin e fundit në Instagram, ku këngëtarja shfaqet nëpër rrugët e Parisit me një crop top dyngjyrësh, minifund dhe këmishë të së njëjtit dizenjo (të krijon iluzionin e një mermeri blu), shumë bizhuteri dhe një palë syze të mëdha. 

Por, nuk është hera e parë që Rita na ofron sugjerime. Ja ku i ke edhe disa të tjera:

#1

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

#2

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

#3

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

#4

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

#5

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)