Astro Fun

Sa i/e mirë je në shtrat, sipas shenjës së horoskopit?

Shkruar nga Anabel

21 Korrik 2022

Sa i/e mirë je në shtrat, sipas shenjës së horoskopit?

Horoskopi tregon shumë rreth teje: ç’po ndodh në jetën tënde, cilat janë karakteristikat e personalitetit tënd, momentin e duhur kur duhet t’i shkruash atij/asaj në DM, por edhe sa pasionant/e je në shtrat.

Khëm-khëm! Spoiler: Të duhet një Ujor në jetë!

Nisim me shenjën që bën “punën” më të mirë:

Ujori!


Më pas, Demi, Peshqit, Virgjëresha dhe Luani.

Cila nga shenjat është super e kënaqur me jetën seksuale?

Sërish, Ujori.


#2 Bricjapi

#3 Peshorja

#4 Dashi

#5 Demi

Tani, me një fjali të tregojmë sa i/e mirë je në shtrat:

Dashi

Dashi nuk do shumë paralojë. Për ty ka rëndësi seksi dhe as nuk qëndron për përkëdheljet pas aktit. Me pak fjalë: Direkt e në temë.

Demi

Jo, nuk janë për një seks të shpejtë. Pasionant dhe i duruar, Demi eksploron trupin e partnerit/es, si dhe duan që lodrat e seksit të jenë prezente në aktin seksual.

Binjakët

Kënaqësia dhe dëshira për të përjetuar një përvojë të re ka super rëndësi për ty, ndonjëherë, edhe më shumë se vetë dashuria.

Gaforrja

Gaforrja dëshiron të ketë një lidhje të bukur sentimentale me personin që ka përballë, pasi në fund të fundit, kemi të bëjmë me shenjën më sensuale të horoskopit.

Luani

Gjithmonë qendra e vëmendjes! Do dashuri, komplimente dhe shumë përkëdhelje!

Virgjëresha

Nuk është fare çudi që je perfekt edhe në shtrat. Nuk ke asnjë barrierë dhe e di shumë mirë që seksi është liri.

Peshorja

I/e dashur i/e lezetshëm/e dhe kreativ/e. Seksi shërben si një urë lidhëse mes teje dhe personit tjetër, por edhe një mënyrë për t’u njohur më mirë.

Akrepi

Intens, emocional, pasionant, misterioz, ndonjëherë edhe posesiv. Po flasim për seksin me një Akrep.

Shigjetari

Rutina dhe monotonia janë të mërzitshme, ndaj një seks i shpejtë është gjithmonë arratisja e përsosur.

Bricjapi

Mund të dukesh tradicional, por vdes të eksperimentosh.

Ujori

Partner/e emocionues/e dhe super i/e paparashikueshëm/me. Bonus? Ujori është ndër shenjat më besnike të horoskopit.

Peshqit

Të ëmbël dhe shumë të përkushtuar, Peshqit kanë vetëm në synim: Të kënaqin sa më shumë partnerin/en.

Artikuj të sugjeruar:

 

MOS I HUMBISNI