Dasma VIP

J.Lo publikon disa momente nga dasma: Ja fustanet që veshi

Shkruar nga Anabel

18 Korrik 2022

J.Lo publikon disa momente nga dasma: Ja fustanet që veshi

Dasma e papritur dhe e fshehtë e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck i surprizoi të gjithë. Këngëtarja ndau me fansat e saj në buletinin “On the JLo” disa momente nga ceremonia në Las Vegas.

 Ajo publikoi disa pamje të dy fustaneve të bardhë që veshi për dasmën e shumëpritur. Lopez veshi një fustan me dantellë me mëngë të gjata nga koleksioni Pranverë-Verë 2023 i dizajnerit Zuhair Murad.

J.Lo publikon disa momente nga dasma: Ja fustanet që veshi

J.Lo publikon disa momente nga dasma: Ja fustanet që veshi

Një pamje e qartë e fustanit nga koleksioni i Murad.

J.Lo publikon disa momente nga dasma: Ja fustanet që veshi

J.Lo zbuloi se u martua me një "fustan nga një film i vjetër". "Ndihem e mahnitshme. Jam shumë e emocionuar", thotë ajo në video për fustanin tjetër. “Kam kaq vite që e kam këtë fustan dhe e ruaja, e ruaja, e ruaja dhe tani po e vesh në ditën time të dasmës”.

J.Lo publikon disa momente nga dasma: Ja fustanet që veshi

Affleck zgjodhi një xhaketë të bardhë smoking me një papion të zi.

J.Lo publikon disa momente nga dasma: Ja fustanet që veshi

J.Lo publikon disa momente nga dasma: Ja fustanet që veshi

“Ata kishin të drejtë kur thanë, ‘gjithçka që ju nevojitet është dashuria’. Jemi shumë mirënjohës që e kemi me bollëk, një familje të re të mrekullueshme me pesë fëmijë të mrekullueshëm dhe një jetë që nuk kemi pasur kurrë më shumë arsye ta presim me padurim.” – shkroi J.Lo.

J.Lo publikon disa momente nga dasma: Ja fustanet që veshi