Celebrity

“A do vish të bësh një dush me mua?”: Reagimi i Pete Davidson bëhet viral në internet

Shkruar nga Anabel

13 Korrik 2022

“A do vish të bësh një dush me mua?”: Reagimi i Pete
Paul Morigi/ Getty Images

Në trailerin e ri të sezonit të dytë të “The Kardashians” në Hulu, pati, le të themi disa skena të nxehta, të cilat sigurisht nuk i shpëtuan internetit. Në njërën prej tyre, Kim Kardashian e pyet të dashurin e saj, komedianin Pete Davidson nëse dëshironte t’i bashkohej për një dush të shpejtë dhe përgjigjja e Pete i tregon të gjitha.

Super entuziast dhe gati për një dush “të shpejtë”, Pete lëshon telefonin dhe bën një vrap të lehtë, drejt të dashurës së tij.

Sigurisht, reagimet e internetit ishin kaq të lezetshme dhe të gjithë vlerësonin reagimin e Pete. Për krijuesit e TikTok, reagime të tilla tregojnë se një lidhje është e shëndetshme dhe në fakt, kështu duhet të veprojë çdokush që është i dashuruar.

“A do vish të bësh një dush me mua?”: Reagimi i Pete

“A do vish të bësh një dush me mua?”: Reagimi i Pete

“A do vish të bësh një dush me mua?”: Reagimi i Pete

Mesa duket, Pete vendosi standarde të reja.

Artikuj të sugjeruar: