Celebrity

Kjo video e Angelina Jolie në koncert, tregon se aktorja është një mami super cool

Shkruar nga Anabel

11 Korrik 2022

Kjo video e Angelina Jolie në koncert, tregon se aktorja është
Barbara Amendola/ipa-agency ne/Shutterstock

Imagjino të kesh mama Angelina Jolie. Tani, imagjino të jesh me Angelina Jolie në një koncert të “Maneskin”. Këtë fat ka Shiloh Joe-Pitt, e cila këtë fundjavë bëri qejf me të ëmën, në koncertin e grupit “Maneskin” në Romë.

Fillimisht, aktorja duket se po i reziston pak vibe-t, por pastaj shihet duke duartrokitur, kërcyer dhe ndierë ritmin e muzikës.

Angelina ndodhet në Romë prej disa kohësh, pasi është regjisore në filmin “Without Blood”, ku në rol kryesor do të rikthehet Salma Hayek.

Gjatë kësaj periudhe, Jolie po shijon Romën me të gjitha bukuritë e saj.

Artikuj të sugjeruar:

 

MOS I HUMBISNI