Horoskopi Mujor

Horoskopi i Susan Miller për muajin korrik 2022: Luani dhe Virgjëresha

Shkruar nga Anabel

4 Korrik 2022

Horoskopi i Susan Miller për muajin korrik 2022: Luani dhe Virgjëresha

Horoskopi i Susan Miller për muajin korrik 2022: Luani dhe Virgjëresha

Hëna e re që u shfaq së fundmi më 28 qershor në Gaforre mund t'ju bëjë disi të tërhequr dhe të dëshironi pak kohë paqësore për veten.

Tani jeni një muaj para ditëlindjes tuaj, një kohë që astrologët e lashtë mendonin se ishte ideale për pushim, reflektim dhe planifikim për vitin e ardhshëm. Nëse merrni kohë për veten, do të rinovoni mendjen, trupin dhe shpirtin duke u tërhequr nga ngutja e jetës së përditshme. As ty nuk do të të mungonte asgjë, sepse për ty, i dashur Leo, korriku fillon ngadalë.

Do të keni një mundësi të madhe për të avancuar në karrierë në korrik dhe gusht pasi Marsi, planeti i veprimit, të hyjë në shtëpinë e dhjetë diellore të famës dhe nderimeve profesionale më 5 korrik deri më 20 gusht. Lëvizja e Marsit në këtë pjesë të grafikut ndodh për gjashtë javë çdo dy vjet. Ju keni një shans tani për të bërë një emër për veten dhe për të ngritur karrierën dhe do të jetë më e lehtë se zakonisht për ju që të tërhiqni vëmendjen e drejtuesve më të lartë. Nëse dëshironi të intervistoni për një pozicion të ri, tani jeni në kohën më të mirë të vitit 2022.

Fati i mirë mund të lidhet me import-eksportin, njerëz ose vende të huaja, media (botime, transmetime dhe bota dixhitale) dhe nëpërmjet veprimeve ligjore (si paraqitjen e një të drejte autori, patentë ose markë tregtare, ose apelim në gjykata për zgjidhjen e një mosmarrëveshjeje). Mund të lidhet gjithashtu me përpjekjet tuaja për të marrë një diplomë të avancuar nga një universitet ose kolegj.

Falë Hënës së plotë në Bricjap, një projekt pune i madh dhe në dukje i rëndësishëm është gati të përfundojë brenda pesë ditëve të 13 korrikut. Një lidhje vezulluese midis asaj Hënë të plotë dhe planetit të surprizave, Uranit, me qendër në shtëpinë prestigjioze profesionale, sugjeron që projekti ka të ngjarë t'ju sjellë një sasi befasuese duartrokitjesh dhe lëvdatash për punën e bërë mirë. Nëse jeni të vetëpunësuar, mund të sillni një klient të ri prestigjioz.

Momenti më i madh do të ndodhë në Hënën e re në Luan, 28 korrik, që do të hapë një portal mundësish për një dëshirë që dëshironi të përmbushni. Këtë muaj, Hëna e re bie në shenjën tuaj dhe kjo do të thotë që ju mund të zgjidhni zonën që dëshironi të përmirësoni ose të rriteni. Bëni një iniciativë dhe universi do të përgjigjet.

Jupiteri me fat do të mbështesë çdo lëvizje tuajën, gjë që nuk është një avantazh i vogël. Nëse ditëlindja ju bie në ose brenda pesë ditëve të 28 korrikut, do të keni dyfish fat.

Horoskopi i Susan Miller për muajin korrik 2022: Luani dhe Virgjëresha

Ju jeni shenja më punëtore e zodiakut, por korriku do të jetë muaji i përsosur për të marrë kohë për t'u shoqëruar me miqtë. Duket se keni një ngjarje në kalendarin tuaj në të cilën po prisni të merrni pjesë - dasma e një miku, një konferencë profesionale për një temë me interes për ju, ose një tubim ose ngjarje bamirësie për të mbështetur një kauzë të dashur.

Me miqtë do të kaloni momente argëtuese gjatë gjysmës së parë të muajit. Gjithashtu keni një Hënë të plotë romantike në mes të muajit, 13 korrik. Jeni të prirur për një moment lirik, plot dashuri dhe sepse Hëna e plotë ka disa ditë ndikim. Mbrëmja e jashtëzakonshme mund të ndodhë në çdo kohë gjatë ditëve nga 13 korriku deri më 17 korrik, deri në fundjavë.

Rezultatet e kësaj Hëne të plotë të mrekullueshme do të jenë të papritura dhe për shkak se Urani do të jetë shumë miqësor, episodi ka të ngjarë t'ju emocionojë. Nuk ka rëndësi nëse jeni beqarë apo të lidhur.

Nëse jeni beqar, një takim që një mik do t'ju caktojë mund të funksionojë mirë gjatë kësaj periudhe të Hënës së plotë. Është gjithashtu e mundur që një takim të ndodhë në vendin e punës me një shok ekipi që ka një punë që është në të njëjtin nivel me tuajin.

Marsi po qarkullon në shtëpinë e nëntë të udhëtimeve në distancë dhe mund t'ju shtyjë të blini një biletë avioni në një vend të largët, por shqetësimet për përgjegjësitë e punës mund t'ju bëjnë të hezitoni. Shkoni gjithsesi. Sapo të vijë 20 gushti, kur Marsi të hyjë te Binjakët, nuk do të mund të largoheni lehtë.

Karriera do të rimëkëmbet dhe do të sjellë të gjitha llojet e lajmeve emocionuese. Reputacioni juaj do të rritet dhe ka të ngjarë të pranoni më shumë përgjegjësi. Nëse mund ta blini atë biletë avioni për në një vend të shkëlqyer e privat, bëjeni në fund të korrikut ose në gusht para 20 gushtit.

Në të njëjtën kohë, Jupiteri, i cili do të ketë dërguar një rreze drejt Diellit, do t'ju bëjë gati të dilni nga rutina dhe të shihni diçka të re, dhe në të njëjtën kohë, të shijoni luksin. Nëse mund të merrni vetëm disa ditë, merrini - nuk është koha që kaloni, por cilësia e përvojës që ka rëndësi.

Copyright Anabel.al / Ndalohet ribotimi pa lejen e redaksisë.

MOS I HUMBISNI