Celebrity Style

Veshja e Angelina Jolie është sinonimi i freskisë (që na duhet këtë verë)

Shkruar nga Anabel

1 Korrik 2022

Veshja e Angelina Jolie është sinonimi i freskisë (që na
Getty

Angelina Jolie nuk para del në publik, ama kur del, na tregon pse vijon të jetë ikonike. E thjeshtë dhe elegante, nëpër rrugët e Romës, Jolie na sjell veshjen që na duhet për këtë verës: kanotierë të bardhë, pantallona të gjera në të njëjtën ngjyrë, një palë sandale kafe me rripa ngjyrë ari.

Veshja e Angelina Jolie është sinonimi i freskisë (që na
YSL

Aksesorët? Një palë vathë delikatë me diamantë dhe varëse me perla. Sigurisht, edhe një çantë e bollshme “Saint Laurent” dhe syze të zeza, super të bukura.

Për momentin, Jolie është në xhirimet e filmit “Without Blood”, një dramë e bazuar në novelën e me të njëjtin titull nga Alessando Baricco. Filmi e sjell Angelina-n në rolin e regjisores.

Artikuj të sugjeruar:

 

MOS I HUMBISNI