Moda

Fenomeni “Barbie”: Pse papritur të gjitha vajzat e famshme po vishen si kukulla?

Shkruar nga Anabel

30 Qershor 2022

 
Fenomeni “Barbie”: Pse papritur të gjitha vajzat e famshme po
@Entertainment Weekly

E ke vënë re edhe ti? Barbie po pushton botën dhe të gjitha gocat e famshme janë bionde, po vishen me rozë dhe duken super cute në çdo foto? Buzëkuqi, blush-i dhe gjithçka tjetër rozë na kujton kukullën më të famshme dhe këto janë provat!

Dua Lipa

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

 

Megan Fox

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

 

Hailey Bieber

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

 

Lori Hoxha

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha)

 

Margot Robbie

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Margot Robbie (@margotrobbieofficial)

 

Kim Kardashian

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

 

Khloe? Kardashian

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Khloe? Kardashian (@khloekardashian)

 

Gigi Hadid

Fenomeni “Barbie”: Pse papritur të gjitha vajzat e famshme po
Getty Images

Artikuj të sugjeruar: