Showbiz dhe TV

Arjan Konomi aksidentohet: “Ka shpresë akoma që ta kem krahun’

Shkruar nga Anabel

28 Qershor 2022

Arjan Konomi aksidentohet: “Ka shpresë akoma që ta kem

Arjan Konomi ka pësuar një aksident në Jordani dhe ka dëmtuar krahun. Në një postim në rrjete sociale ai u shpreh se ndodhet në spitalin e Amman-it, kryeqyteti i Jordanisë.

“Tungjatjeta, miq! Siç po më shikoni këtu në kushte jo të mira dua të ndaj me ju një fatkeqësi më ndodhi. Ndodhem në spitalin e Amman-it. Dje kam bërë një ndërhyrje kirurgjikale të krahut tim të cilin desh e humba për pak.

Arjan Konomi aksidentohet: “Ka shpresë akoma që ta kem
Foto: @arjankonomi_/Instagram

Opionionisti shtoi se “për fat të mirë ka shpresë akoma që ta kem [krahun]” duke lënë të nënkuptuar se gjendja është serioze.

MOS I HUMBISNI