Celebrity

Duhet të shihni Lily Collins në fotot e fundit: Një rimishërim i ~Audrey Hepburn~

Shkruar nga Anabel

24 Qershor 2022

Duhet të shihni Lily Collins në fotot e fundit: Një
Photo Credits: Glamour

Ylli i "Emily in Paris", Lily Collins ka hyrë zyrtarisht në epokën e saj të Audrey Hepburn.

Në një foto të shpërndarë në Instagram Collins duket pothuajse identike me aktoren dhe ikonën e përjetshme të modës. Ndërsa merrte pjesë në një event të Cartier në Madrid, ajo zgjodhi një fustan couture me lule nga stilisti Ronald van der Kemp, sipas Vogue UK.

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lily Collins (@lilyjcollins)

“Magjia e Madridit mbrëmë me @Cartier…” shkroi Collins në mbishkrim.

33-vjeçarja kishte veshur një gjerdan dhe një palë vathë Cartier me fustanin, ndërsa grimi ishte ai klasik i Holyëood-it, përfshirë buzët e kuqet. Baluket bëjnë që aktorja të përngjajë akoma më shumë me Hepburn, veçanërisht këtu:

Duhet të shihni Lily Collins në fotot e fundit: Një
Photo Credits: @lilycollins/Instagram

Burimi: Glamour