Celebrity

Matchy-matchy në një tjetër nivel: Sofia Vergara dhe Joe Manganiello janë #couplegoals

Shkruar nga Anabel

22 Qershor 2022

Matchy-matchy në një tjetër nivel: Sofia Vergara dhe Joe

Kemi parë dedikimin e J.Lo, e cila vendosi inicialet e partnerit të saj në thonj, qindra dedikime dashurie dhe jo vetëm, ama Sofia Vergara dhe bashkëshorti i saj, Joe Manganiello kanë fituar zemrën e fansave dhe përdoruesve të Instagramit, sepse janë paraqitur matchy-matchy, me të njëjtën ngjyrë flokësh.

 

Joe Manganiello ka postuar një kolazh me dy foto në llogarinë e tij në Instagram ku shihet Sofia Vergara, e cila ka qenë gjithmonë besnike e toneve kafe, por këtë herë na ka surprizuar dhe me thënë të drejtën, duket një yll. E veshur me një palë bikini në ngjyrë rozë, ylli i “Modern Family” ka pozuar para një pasqyre. Në anën tjetër, shohim Joe, me një look më trasgresiv.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOE MANGANIELLO (@joemanganiello)

Me mbishkrimin “Blu është më mirë”, Joe na tregon se janë një çift kaq harmonik. Nuk mungon komenti i Sofia-s, e cila *qesh në spanjisht* dhe aprovon.

Matchy-matchy në një tjetër nivel: Sofia Vergara dhe Joe

Epo, Sofia po e bën jetën.