Horoskopi

How "hot" will the weekend be for your sign?

Shkruar nga Anabel

17 Qershor 2022

How "hot" will the weekend be for your sign?
A warm greeting for horoscope signs. Get ready to heat up this weekend that Venus will make a name for itself.

Aries
Weekend means "holiday", in which you will have the opportunity to see what you like. How do we translate it? Super opportunity!

Taurus
If you are meeting someone, please take it in stride and do not think of getting engaged. Then, with actions, Venus in Gemini tells you that he / she will spend a weekend that you will remember for a long time. The moment to take the report to another level has arrived!

Binjakët
Kemi një lajm të keq: jeta jote romantike sikur po duket pak e ngadaltë.
Kemi edhe një lajm të mirë: Që prej së mërkurës, Afërdita është në shenjën tënde, ndaj nëse këtë javë ke folur me ndonjë ish-të dashur, mbylli dyert e vjetra, vishu bukur, hidh parfumin e preferuar dhe nis të “gjuash”.


Gaforrja

Kemi Gaforre single? Bukur, sepse do të kesh një mundësi të artë këtë fundjavë. Një person i ri pret të hyjë në jetën tënde me gjithë pasionin që të ka munguar!

Luani
Nëse ke një “shok/ shoqe me benefite”, na vjen keq Luan, nuk është aq i/ e dhënë pas teje. E dimë që është e rëndë për egon tënde, por mos harro, dikush shumë seksi po pret që të dalësh nga kafazi. Ti je krijuar për të qenë i/ e egër dhe i/ e lirë, në xhungël!


Virgjëresha

Një periudhë fantastike të pret! Dikush do të rrëshqasë në DM-në tënd dhe në fakt, do të jetë një person shumë interesant. Nëse tashmë, je me dikë, është momenti për të përditësuar statusin sentimental.

Peshorja
E ke marrë shumë seriozisht dashurinë këto kohë, ndaj të themi që aman, bëj pak qejf! Mjaft me balancat dhe 100 mendimet që ke në kokë! Ndërmerre hapin dhe nëse pendohesh, të paktën do kënaqesh!


Akrepi

Kjo fundjavë të gjen romantik, me një takim të bukur buzë detit, me atë çunin/ gocën që është super tërheqës në çdo aspekt.

Shigjetari
Potenciali seksual për këtë javë? 100%! Po ndihesh me vetëbesim të plotë (dhe pak i/ e eksituar), ndaj dërgoje mesazhin, ose kryeje atë telefonatën.

Bricjapi
Po të inkurajojmë që të bësh pak qejf me jetën tënde seksuale Bricjap. Bëji bisht rutinës dhe këtë radhë, eksperimento! Mbi të gjitha, guxo!


Ujori

Kjo javë të ka përfshirë me një shpejtësi marramëndëse. Një person shumë joshës rri fshehur në mesazhet e tua, ndaj ka ardhur fiks koha t’i kthesh përgjigje, të flirtosh dhe të dalësh me të.

Peshqit
Është çasti të vazhdosh jetën! Mjaft pe se ç’bën ish-i në Instagram. Dil, shijo jetën dhe tako njerëz të rinj! Të paktën, do gjurmosh dikë tjetër në rrjetet sociale.

Artikuj të sugjeruar:

 

MOS I HUMBISNI