Muzika

Ka një datë për albumin më të ri të Beyoncé!

Shkruar nga Anabel

16 Qershor 2022

Ka një datë për albumin më të ri të
Pasi fansat kërkuan me ngulm një tjetër album, bënë kërkimet e tyre dhe u bindën se këtë verë do t’u realizohej, Queen B reagoi!

Në 29 korrik, Beyoncé do të lançojë albumin e saj të ri, “Renaissance”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Columbia Records (@columbiarecords)

Në website-n e Bey po bëhet nami dhe fansat po bëhen gati të blejnë albumin, i cili përfshin: një CD, një bluzë, një mini-poster dhe një libërth me 28 faqe ku gjenden foto të divës së muzikës.

Deri atëherë, të gjithë po presim me shumë kuriozitet!

Artikuj të sugjeruar: