Celebrity Style

Si të jesh cool me 3 lëvizje?

Shkruar nga Anabel

15 Qershor 2022

Si të jesh cool me 3 lëvizje?
1. Merr xhaketën e preferuar.
2. Një palë sandale.
3. Frymëzohu nga ky look i Hailey Bieber.

Si të jesh cool me 3 lëvizje?
GOTHAM/ GETTY IMAGES

Modelja është shumë e zënë me promovimin e linjës së saj me produkte kozmetike, "Rhode", ama kjo nuk e ndal të na japë një ide brilante veshjeje.

Rishtazi, znj. Bieber ka veshur vetëm një xhaketë gri si fustan, duke e kombinuar me një palë sandale të zeza dhe aksesorë gold.

Si të jesh cool me 3 lëvizje?
GOTHAM/ GETTY IMAGES

Sigurisht, nuk mund të mungojnë syzet e zeza për të kompletuar një super look.

Faleminderit Hailey!

Artikuj të sugjeruar:

 

MOS I HUMBISNI