Celebrity

Vajza e Beyonce, tani 10 vjeç, duket fiks si e ëma!

Shkruar nga Anabel

14 Qershor 2022

Vajza e Beyonce, tani 10 vjeç, duket fiks si e ëma!
Photo Credits: Google Images

Blue Ivy Carter, vajza 10-vjeçare e Beyonce dhe Jay Z, u pa në finalen e NBA-së të hënën, shoqëruar nga reperi.

Vajza e Beyonce, tani 10 vjeç, duket fiks si e ëma!
Photo Credits: Page Six

Blue kishte veshur një bluzë "Brown Skin Girl" nga koleksioni i veshjeve të Beyonce, xhaketë lëkure, syze dielli dhe vathë gjigantë.

Vajza e Beyonce, tani 10 vjeç, duket fiks si e ëma!
Photo Credits: Page Six

Përveç momentit kur ajo i thotë Jay Z të bëjë kujdes me flokët, njerëzit kanë vënë re dhe ngjashmërinë që Blue ka me Beyonce, si të ishte një version mini i saj!

Vajza e Beyonce, tani 10 vjeç, duket fiks si e ëma!
Photo Credits: Daily Mail

10-vjeçarja iu bashkua Beyonce-s në këngën fituese të Grammy-t dhe madje fitoi çmimin Ashford & Simpson Songwriter's Award në Soul Train Awards 2019 për kontributin e saj në këngë.

Burimi: Page Six

MOS I HUMBISNI