Thonjtë

Trendi që do shohësh kudo këtë verë? Thonjtë me flutura

Shkruar nga Anabel

14 Qershor 2022

Trendi që do shohësh kudo këtë verë? Thonjtë me

I pamë te Dua Lipa, Hailey Bieber dhe te shumë goca të tjera që dinë të vendosin trende dhe u bindëm: fluturat janë tendeca e këtij sezoni!

Thonjtë me flutura do t’i shohësh kudo këtë verë, ndaj bëji screenshot tani që t’i kesh gati në takimin e radhës tek estetistja.

#1

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Betina R. Goldstein (@betina_goldstein)

#2

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ??????? ???? (@natalieholtnailartist)

#3

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LILI CREUK | NAIL ARTIST ?? (@lilicreuk)

#4

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Madeline Poole (@mpnails)

#5

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @anouskaanastasia

#6

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jessica Washick (@jessicawashick)

#7

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Britney TOKYO ?? (@britneytokyo)

#8

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ? Hang Nguyen ? (@thehangedit)

#9

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Apre?s Nail Official (@apresnailofficial)

#10

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BRIT (@gellygirlnails)

 

Artikuj të sugjeruar:

Burimi: Vogue

MOS I HUMBISNI