Celebrity

Pete Davidson, i dashuri që di të bëjë super foto për Instagram!

Shkruar nga Anabel

14 Qershor 2022

Pete Davidson, i dashuri që di të bëjë super foto për
E ke parasysh kur je me pushime dhe i dashuri të bën një foto *naaaaam*? As unë!
Megjithatë, Kim Kardashian s’e ka këtë problem dhe në postimin e fundit, ku duket se ka bërë një arratisje të këndshme me të dashurin e saj Pete Davidson, duket yll në të gjitha fotot. Pete di këndet, kap fotot e duhura dhe kaloi testin e të dashurit “fotograf”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @kimkardashian

Çifti duket i lumtur, duke u argëtuar në një plazh shumë të bukur, me ujë të kristaltë. Këtë e dëshmoi ylli i “The Kardashians” me një album fotosh në Instagram, ku në njërën prej fotove Kim dhe Pete shkëmbejnë një puthje.

Pete Davidson, i dashuri që di të bëjë super foto për

Kim, a mund të gjej një të dashur si Pete në eBay? Pyes për një shoqe.

Artikuj të sugjeruar: 

 

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI