Showbiz dhe TV

Së shpejti, 'Big Brother Vip' edhe në Kosovë: Ç'dihet deri tani

Shkruar nga Anabel

13 Qershor 2022

Së shpejti, 'Big Brother Vip' edhe në Kosovë:

Sezonin e ardhshëm televiziv, "Big Brother VIP" do ta shohim me një format krejtësisht të ngjashëm edhe në Kosovë! Sipas Prive, reality show do të nisë në vjeshtë nën emrin "Krejt sytë n'to" pas mbylljes së marrëveshjes zyrtare me  Banijay (kompania lider distributore e programacionit), Artmotion dhe KlanKosova.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Ky do të jetë edicioni i parë i "Big Brother Vip" për Kosovën dhe produksioni ka nisur nga puna që tani. Deri më tani nuk dihet ende emri i moderatorit që do të drejtojë spektaklin dhe as banorët e famshëm që mund të jenë pjesë e shtëpisë së famshme.