Showbiz dhe TV

Sara njofton se në Top Channel do të nisë 'Dancing with the Stars': Kush do të jetë prezantuesja?

Shkruar nga Anabel

10 Qershor 2022

Sara njofton se në Top Channel do të nisë 'Dancing with the
Photo Credits: Top Channel

E ftuar në "Më lër të flas", Sara Hoxha, ndër të tjera, tregoi se po punon "me një projekt të ri që do të nisë në tetor". Bëhet fjalë për "Dancing with the Stars". Program televiziv reality, që nisi për herë të parë në Shtetet e Bashkuara në 2005-ën dhe më pas u shpërnda në disa vende të botës.

Burime për Anabel thonë se moderatore e "Dancing with the Stars Albania", do të jetë Bora Zemani. Kjo e fundit ka postuar edhe për mbylljen e sezonit të Për'puthen, duke e përfunduar shkrimin me "Shihemi së shpejti".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

MOS I HUMBISNI