Showbiz dhe TV

Ilda Bejleri në pritje të ëmbël

Shkruar nga Anabel

5 Qershor 2022

Ilda Bejleri në pritje të ëmbël

Një foto vlen sa 1,000 fjalë dhe moderatorja Ilda Bejleri zgjodhi ta konfirmojë shtatzëninë e përfolur prej muajsh nëpër media përmes një fotoje.

Bejleri u shfaq në Instagram duke konsumuar një pije për të cilën thekson në mbishkrim se nuk është alkool.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri)

Mjafton pak zoom te fotoja për të parë barkun e rrumbullakosur, i cili duket se është zbuluar qëllimisht. Kjo është hera e parë që Bejleri konfirmon shtatzëninë.

Ilda Bejleri në pritje të ëmbël

Ajo është përpjekur ta mbajë private jetën personale, ndaj nuk dihen detaje të tjera.

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI