Showbiz dhe TV

Sara Karaj, nënë për herë të dytë

Shkruar nga Anabel

26 Maj 2022

Sara Karaj, nënë për herë të dytë

Vlogerja Sara Karaj dhe partneri i saj, Darti, do të bëhen sërish prindër. Sara zbuloi lajmin e gëzueshëm përmes një videoje të publikuar në Instagram.

“Filmi im i preferuar,” shkruan ajo në videon ku shfaqet duke parë disa nga momentet më të bukura me djalin e tyre, Tomas. “Bebi numër 2,” shton Sara.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara Karaj (@sara.karaj)

Në fund të videos, Sarës i bashkohet partneri dhe vogëlushi Tomas që puth barkun. Tomas erdhi në jetë në tetor të vitit 2020.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara Karaj (@sara.karaj)

MOS I HUMBISNI