How to wear

Frymëzuar nga Kendall Jenner: Si të vishesh me stil pa shpenzuar?

Shkruar nga Anabel

26 Maj 2022

Frymëzuar nga Kendall Jenner: Si të vishesh me stil pa shpenzuar?

Shumicën e kohës, Kendall Jenner vishet gjithmonë plot stil, por ç’është më e rëndësishmja, veshjet e saj mund të rikrijohën ose “kopjohen” super thjesht.

Edhe këtë radhë, modelja ka zgjedhur finesën dhe ne kemi mbajtur ca shënime.

Për t’u dukur si Kendall të duhen:
Një palë xhinse.

Frymëzuar nga Kendall Jenner: Si të vishesh me stil pa shpenzuar?
Një kanotiere e ngushtë, e bardhë ose gri.

Frymëzuar nga Kendall Jenner: Si të vishesh me stil pa shpenzuar?
Një palë këpucë të zeza.

Frymëzuar nga Kendall Jenner: Si të vishesh me stil pa shpenzuar?
Një palë syze të zeza.

Frymëzuar nga Kendall Jenner: Si të vishesh me stil pa shpenzuar?
P.S.: Mund të shtosh aksesorët e tu të preferuar, vathë, një varëse ose unazë të lezetshme.

 

MOS I HUMBISNI