Flokët

Baluket, tendenca e kësaj vere

Shkruar nga Anabel

25 Maj 2022

Baluket, tendenca e kësaj vere
Ndonëse kërkojnë shumë përkushtim dhe përkujdesje, sërish baluket nuk dinë të dalin nga moda. Nëse po kërkon të eksperimentosh dhe të shkëputesh nga klisheja, ki parasysh këtë model dhe frymëzohu nga këto muza:

Emily Ratajkowsky
Baluket, tendenca e kësaj vere
EmRata i adhuron baluket dhe këtë herë, në kanë paraqitet me një model francez të rafinuar.

Sydney Sweeney
Baluket, tendenca e kësaj vere
2 në 1. Ngjyra dhe modeli i verës, me një lëvizje.

Hunter Schafer
Baluket, tendenca e kësaj vere
Gocat e “Euphoria” i adhurojnë baluket!

Jodie Comer
Baluket, tendenca e kësaj vere
Nga vitet ’60, në verën ’22.

Zendaya
Baluket, tendenca e kësaj vere
Sigurisht që i shkojnë pa fund.

Dua Lipa
Baluket, tendenca e kësaj vere
Gjithmonë IN, gjithmonë e guximshme.

Bella Hadid
Baluket, tendenca e kësaj vere
Bella Hadid apo Elvira Hancock, “fiksimi” i Tony Montana? Look-u ikonik i Michelle Pfeiffer rikthehet për të lënë gjurmë.

MOS I HUMBISNI