Street Style

Fustanet lino që të duhen këtë verë

Shkruar nga Anabel

25 Maj 2022

Fustanet lino që të duhen këtë verë

Vera nis zyrtarisht një muaj më vonë, por të gjithë i ndiejmë temperaturat e larta dhe vapën e tmerrshme. Një tjetër sfidë, veshjet e duhura! Materiali i sugjeruar për të të mbajtur freskët në ditët më të nxehta është linoja, ndaj të sjellim një listë me fustanet më të bukur dhe të rehatshëm.

Mëngë treçerekshe

Fustanet lino që të duhen këtë verë

Mos u gënje nga mëngët. Ky fustan i lirshëm është fantastik për mbrëmjet verore. Një palë sandale, një çantë kashte dhe shijo mbrëmjen!

Fustani i bardhë

Fustanet lino që të duhen këtë verë

Silueta, rripat minimalë dhe komoditeti janë trinomi perfekt për këtë verë.

Fustani me mëngë të gjera

Fustanet lino që të duhen këtë verë

Rrëmbe të gjithë vëmendjen me fustanin më të freskët.

Fustani i zi

Fustanet lino që të duhen këtë verë

Perfekt për çdo rast! Një darkë ditëlindjeje, brunch, date, e vesh ku të duash.

Fustani me vija

Fustanet lino që të duhen këtë verë

Pa diskutim, ky është fustani më i këndshëm për verën.

 

MOS I HUMBISNI