Celebrity

Ed Sheeran, baba për herë të dytë

Shkruar nga Anabel

20 Maj 2022

Ed Sheeran, baba për herë të dytë

Ed Sheeran dhe partnerja e tij, Cherry Seaborn, janë bërë prindër për herë të dytë. Përmes një postimi në Instagram, këngëtari bëri me dije se tashmë është baba i një tjetër vajze.

“Dua t'ju bëj të ditur të gjithëve se kemi një vajzë tjetër të bukur,” tha ai.

Këngëtari bëri publik lajmin e fëmijës së dytë përmes një fotoje ku duken në palë çorape të vockla.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos)

Ed Sheeran dhe Cherry janë prindër të një vajze 1-vjeçare, Lyra Antarctica. Sheeran dhe Cherry Seaborn, të lidhur prej shumë vitesh, u martuan në fshehtësi të plotë në vitin 2018.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos)

MOS I HUMBISNI