Celebrity

Rihanna, nënë për herë të parë: Zbulohet gjinia e bebit!

Shkruar nga Anabel

19 Maj 2022

Rihanna, nënë për herë të parë: Zbulohet gjinia e
Photo Credits: Google Images

Rihanna është zyrtarisht nënë! Themeluesja e Fenty Beauty lindi fëmijën e saj të parë, një djalë, me reperin A$AP Rocky më 13 maj në Los Angeles, sipas TMZ.

Lajmi shtatzënisë së këngëtarës u bë publik në fund të janarit, pasi u shfaqën foto të 34-vjeçares me barkun e rrumbullakosur.

Një muaj më parë, Rihanna shihej me xhaketa të mëdha dhe veshje të gjera në përpjekje për të fshehur shtatzëninë, por pasi lajmi u konfirmua, e gjithë shtatzënia e saj ka vendosur trende të reja për mënyrën se si mund të vishen gratë shtatzëna.

Burimi: Page Six

MOS I HUMBISNI