Celebrity

Po, ky që shihni në këto foto është Justin Timberlake dora vetë!

Shkruar nga Anabel

13 Maj 2022

Po, ky që shihni në këto foto është Justin Timberlake

Justin Timberlake shprehu një dëshirë për të qenë pjesë e kastit të projektit të ri të bashkëshortes dhe iu plotësua. Në një prej episodeve të reja të serialit  "Candy", ku luan Jessica Biel, këngëtari shfaqet në rolin e policit, por nëse nuk jeni fanse të Timberlake, edhe mund të mos e njihni. 

Po, ky që shihni në këto foto është Justin Timberlake

Justin luan rolin e Steve Diffenbaugh, i cili zgjohet në mes të natës për të ndjekur dhe hetuar një skenë krimi. Me flokë më të gjata se zakonisht dhe stiluar shumë ndryshe,  mustaqe dhe veshje prej sherifi, këngëtari dukej tjetër njeri në rolin e tij të fundit. Biel dhe Timberlake u shfaqën bashkë në premierën e "Candy" në 9 maj, një dalje e rrallë e çiftit në tapet të kuq. 

Po, ky që shihni në këto foto është Justin Timberlake

Dyshja janë bashkë prej më shumë se 10 vitesh dhe janë prindër të dy fëmijëve, Silas dhe Phineas. Përsa i përket rolit, duket se Justin ka diçka me skenat që pëfshijnë policë dhe krime. Në fund të këtij viti, Timberlake do të luajë sërish rolin e një oficeri policie në filmin "Reptile" krah Benicio Del Toro, film që pritet të shfaqet në Netflix.

Burimi: Pop Sugar

MOS I HUMBISNI