Celebrity

Cristiano dhe Georgina zbulojnë emrin e vajzës

Shkruar nga Anabel

8 Maj 2022

Cristiano dhe Georgina zbulojnë emrin e vajzës

Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo zbuluan emrin e vajsës së tyre e cila erdhi në jetë pak javë më parë.

Në një postim në Instagram – ku shfaqet vogëlushja – Georgia bëri me dije se ajo quhet Bella Esmeralda. Ajo lindi më 18 prill.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Georgina Rodri?guez (@georginagio)

Më 18 prill, Cristiano dhe Georgina zbuluan se humbën njërin prej binjakëve. Vetëm Bella Esmeralda ishte e shëndetshme, ndërsa djali, për fat të keq, nuk mundi të jetonte.

"Eshtë një dhimbje e madhe që na duhet t'ju themi se bebushi ynë ka ndërruar jetë. Eshtë dhimbja më e madhe që një prind mund të ndjejë. Vetëm lindja e vajzës sonë na jep forcë për ta jetuar këtë moment me shpresë dhe lumturi." – shkruan ata.

Ronaldo, 36 vjeç, është baba i pesë fëmijëve, tre prej të cilëve kanë ardhur në jetë nga dy nëna surrogate. Ai është baba i Cristiano Jr, 11 vjeç, binjakëve Eva dhe Mateo, 4 vjeç; vogëlushes 3-vjeçare Alana Martina, nëna e së cilës është Georgina. Çifti kanë bashkë edhe Bella Esmeralda-n.

MOS I HUMBISNI