Style Tips

Ç'mund të vishni kur takimin e radhës e keni lënë diku në natyrë

Shkruar nga Anabel

7 Maj 2022

Ç'mund të vishni kur takimin e radhës e keni

Një takim i parë në park duket shumë romantik, por në të njëjtën kohë është interesant dhe ndryshe nga takimet bazike në barin e preferuar. Eshtë dritë, do ta shihni më mirë njëri-tjetrin dhe mbi të gjitha do të veshësh rroba të rehatshme, që do të thotë- jo taka. 

Meqë koha po ngrohet, opsionet janë të shumta për t'u ndjerë komode me veten dhe personin përballë jush. Në të njëjtën kohë, mund të dukeni seksi dhe cool pa shumë përpjekje.

1. Fustan i zi, i gjatë, i lirshëm + çizme/kambale

Ç'mund të vishni kur takimin e radhës e keni
PHOTO: @ALI_TATE_CULTER

2. Xhinse blu klasike + bluzën më interesante që keni në garderobë+ atlete

Ç'mund të vishni kur takimin e radhës e keni
PHOTO: @AIMEESONG

3. Fundi mëndafshi + triko

Ç'mund të vishni kur takimin e radhës e keni
PHOTO: @KATIECUNG

4. Fustan treçereksh me printe + espadrilles

Ç'mund të vishni kur takimin e radhës e keni
PHOTO: @LENAFARL

5. Xhinse me bel të lartë + kanotjere

Ç'mund të vishni kur takimin e radhës e keni
PHOTO: @AMAKA.HAMELIJNCK

6. Set me ngjyra + atlete

Ç'mund të vishni kur takimin e radhës e keni
PHOTO: @CLAIRE_MOST

Burimi: Who What Wear

MOS I HUMBISNI