Celebrity

Yjet e ‘365 Days’, në lidhje dhe në jetën e vërtetë? Sipas këtyre fotove, edhe mundet!

Shkruar nga Anabel

4 Maj 2022

Yjet e ‘365 Days’, në lidhje dhe në jetën e
Photo Credits: Netflix Life

Dyshimet për një romancë përtej filmave mes Michele Morrone dhe Anna Maria Sieklucka, kanë nisur që pas filmit të parë që u shfaq në Netflix më shkurt të 2020-ës.

Megjithatë, atëherë aktorja protagoniste kishte disa foto me partnerin e saj në Instagram, gjë që bëri qe zërat të pushonin, edhe pse kimia qartazi nuk mungonte.

Tani, në pjesën e dytë të filmit “365 Days: This Days”, thashethemet me të drejtë po ridalin në sipërfaqe. Kësaj radhë, provë nuk është vetëm kimia mes aktorëve, por edhe disa foto ku ata shfaqen duke u puthur.

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 365 ??????? (@michele_annaa)

Një romancë në qarkullim apo një vazhdim i aktrimit mes dyshes, për të marrë më shumë publicitet?