Thonjtë

5 thonj në Met Gala 2022 që meritonin momentin e tyre në tapetin e kuq!

Shkruar nga Anabel

3 Maj 2022

5 thonj në Met Gala 2022 që meritonin momentin e tyre në tapetin
Photo Credits: Getty Images

Tema e ditës sot ishte "Ç'kishin veshur yjet në Met Gala 2022?" - dhe nga Kim Kardashian që risolli fustanin ikonik të Marilyn Monroe dhe deri te Blake Lively, që i mahniti të gjithë me shndërrimin e fustanit, ky vit ishte plot momente të rëndësishme në botën e modës.

Megjithatë, mund t'ju ketë shpëtuar një detaj: Thonjtë e disa prej të ftuarve! Janë të punuar me aq detaje, sa meritonin momentin e tyre "të madhështisë" në tapetin e kuq.

#1 - Blake Lively

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elle Gerstein (@enamelle)

#2 - Lizzo

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by eri ishizu (@erierinailz)

#3 - Cardi B

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MarieNailz ?Nail Artist & Educator (@marienailz)

#4 - Camila Cabello

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ??? ?????? Nails (@tombachik)

#5 - Addison Rae

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Natalie Minerva (@natalieminervanails)

Burimi: Bustle

MOS I HUMBISNI