Celebrity

Duhet të shihni foton e parë të Margot Robbie në rolin e Barbie-t

Shkruar nga Anabel

27 Prill 2022

Duhet të shihni foton e parë të Margot Robbie në rolin e

Kinemaja e ka thuajse gati filmin për kukullën më të famshme në botë: Barbie-n! Sigurisht ka seriale dhe filma të animuar me histori të ndryshme Barbie-s, por ende një film të mirëfilltë me barbie-n që njohim ne, por kësaj here të vërtetë. Nuk do t'ju duhet më të prisni se Barbie është gati për t'ju zbukuruar ekranin! 

Së fundmi është publikuar një foto e Margot Robbie në rolin që askujt tjetër s'do t'i shkonte më shumë se asaj: Barbie-it!

Duhet të shihni foton e parë të Margot Robbie në rolin e

Barbie bjonde në botën e saj rozë pritet të vijë në kinema në verën e 2023-shit, por deri atëherë, shijoni këtë pamje.

Filmi vjen me skenar të Greta Gerwig. Ajo dhe partneri i saj Noah Baumbach, kanë nisur një projekt të tillë që prej 2019-ës.

"Vjen me shumë gjëra të tjera pas ky rol. Mbi të gjitha është një lidhje e ngushtë nostalgjie. Kur njerëzit dëgjojnë "Barbie" mendojnë se e dinë mirë për çfarë filmi bëhet fjalë, pastaj kur dëgjojnë se është Greta Gerwig skenaristja dhe njëkohësisht regjisorja, tërhiqen."- është shprehur Robbie për British Vogue në qershor të 2021-it.

Duhet të shihni foton e parë të Margot Robbie në rolin e

Burimi: Glamour