Social Buzz

Veshja epike dhe e çuditshme e James Charles bëhet #trend në Twitter dhe ju duhet të shihni ~meme-t~

Shkruar nga Anabel

19 Prill 2022

Veshja epike dhe e çuditshme e James Charles bëhet #trend në

Pak ditë pas nisjes së Coachella, James Charles është bërë viral në Twitter dhe gjithë vëmendjen e ka marrë veshja e tij:

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by James Charles (@jamescharles)

Rrjetet sociale nuk vonuan për ta përdorur pamjen e Charles për atë që interneti di të bëjë më mirë: Meme!

- Harry Styles kur pa James Charles në turmë

Veshja epike dhe e çuditshme e James Charles bëhet #trend në

- Veshja e James Charles për Coachella-n duket e pabesueshme!

Veshja epike dhe e çuditshme e James Charles bëhet #trend në

- Është fundjava e Coachella dhe jam e tmerruar me idenë se cilën pjesë tjetër trupi do na detyrojë të shohim James Charles

Veshja epike dhe e çuditshme e James Charles bëhet #trend në

- Doja Cat duke vrapuar nga James Charles, pasi ky i propozoi një bashkëpunim

Veshja epike dhe e çuditshme e James Charles bëhet #trend në

- James Charles dhe veshjet e tij të shëmtuara janë gjëja e fundit që na duhen te Coachella

Veshja epike dhe e çuditshme e James Charles bëhet #trend në

MOS I HUMBISNI