Kinema & TV

Jeni kuriozë të shihni si duket pjesa e dytë e filmit '365 Days'? 

Shkruar nga Anabel

7 Prill 2022

Jeni kuriozë të shihni si duket pjesa e dytë e filmit '365

Nëse erdhët këtu, me siguri e keni parë filmin e parë "365 Dni" dhe me siguri e dinit se verën e kaluar, po xhiroheshin skenat për pjesën e dytë të filmit. 

Një nga aktorët protagonist, Michelle Morrone, njoftoi në Instagram:

"Pritja mbaroi. Massimo & Laura rikthehen! 365 Days “This Day” po vjen në Netflix, në 27 prill. A jeni gati?!"

Hmm...nuk e di, a jemi gati?

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial)

Filmi i parë me titul thjesht "365 Days" u publikua në 7 shkurt të 2020-ës dhe shpejt theu rekorde shikueshmërie në Netflix. Filmi u kritikua, u pëlqye dhe u komentua mjaftueshëm sa për t'u bërë qendra e vëmendjes për një kohë të konsiderueshme.

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI