Red Carpet

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Shkruar nga Anabel

4 Prill 2022

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Pas Oscars, të famshmit u rikthyen në tapetin e kuq të ceremonisë së 64-të të ndarjes së çmimeve Grammy. Ja çfarë veshën:

Billie Eilish

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Doja Cat

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Lady Gaga

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Olivia Rodrigo

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Dua Lipa

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

SZA

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Lil Nas X

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Megan Thee Stallion

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Justin dhe Hailey Bieber

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Cheri Moon

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Addison Rae

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Tiffany Haddish

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Lily Aldridge

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Saweetie

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Halsey

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Chrissy Teigen

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

John Legend

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Rachel Zegler

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Paula Arenas

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Diplo

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Inanna Sarkis

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Kelsea Ballerini

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Paris Hilton

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Spice

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

BTS

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Carrie Underwood

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Sofia Carson

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Billy Porter

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

St. Vincent

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

J Balvin

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Tinashe

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Donatella Versace

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Tiara Thomas

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

FINNEAS

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Joni Mitchell

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Cynthia Erivo

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

H.E.R.

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Marshmello

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Trevor Noah

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Bella Harris

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Chlöe Bailey

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Saweetie

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Kali Uchis

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq

Jon Batiste

Grammy 2022: Të gjitha veshjet e yjeve në tapetin e kuq