Red Carpet

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Shkruar nga Anabel

28 Mars 2022

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Festat e tipit “after-party” gjatë ceremonisë së Oscars marrin jo pak vëmendje, sidomos eventi i përvitshëm i Vanity Fair. Ja si u paraqitën yjet:

Joe Jonas dhe Sophie Turner

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Sofia Vergara

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Monica Lewinsky

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Jessica Alba

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Donald Glover

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Mindy Kaling dhe B. J. Novak

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Jonathan Majors

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Gabrielle Union

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Janelle Monáe

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Jean Smart

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Jon Hamm dhe Anna Osceola

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Kyra Sedgwick dhe Kevin Bacon

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Katie Couric

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Patricia Clarkson

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Rita Ora

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Taika Waititi

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Sienna Miller

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Kelly Sawyer Patricof

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Anya Taylor-Joy

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Chrissy Teigen dhe John Legend

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Emily Ratajkowski

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Katie Holmes

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Natalie Portman

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Vanessa Hudgens

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Megan Thee Stallion

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Kendall Jenner

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Kim Kardashian

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Hailey Bieber

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet

Joan Smalls

Oscars After-Parties: Çfarë veshën yjet