Red Carpet

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Shkruar nga Anabel

28 Mars 2022

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Ndiqni në vijim pamjet e yjeve të famshëm në Dolby Theatre, në tapetin e kuq të Oscars 2022.

Nicole Kidman
Veshja: Armani

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Jennifer Garner

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Serena Williams

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Venus Williams

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Lily James
Veshja: Atelier Versace

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Vanessa Hudgens
Veshja: Michael Kors

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Jessica Chastain

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Billie Eilish

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Penélope Cruz dhe Javier Bardem

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Zendaya
Veshja: Valentino

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Maddie Ziegler
Veshja: Giambattista Valli

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Jake Gyllenhaal

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Zoë Kravitz
Veshja: Saint Laurent

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Kristen Stewart
Veshja: Chanel

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Tiffany Haddish

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Bradley Cooper dhe Gloria Campano

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Este, Alana dhe Danielle Haim

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Uma Thurman

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Will Smith

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Timothée Chalamet

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Megan Thee Stallion

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Andrew Garfield

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Jacob Elordi

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Chlöe Bailey

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Benedict Cumberbatch dhe Sophie Hunter

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Halle Bailey

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Lupita Nyong'o

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Kevin Jonas

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

H.E.R.

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Jesse Plemons dhe Kirsten Dunst

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Tracee Ellis Ross
Veshja: Carolina Herrera.

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Jason Momoa

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Demi Singleton
Veshja: Miu Miu

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Paloma Garcia-Lee

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Renate Reinsve

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Naomi Scott

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Becky G

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Amy Forsyth

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Stephanie Laipawo dhe Pawo Choyning Dorji

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Sheila E.

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Jessica Serfaty

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Jada Pinkett Smith

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Jill Scott

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Judi Dench

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Ariana DeBose

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Jane Campion
Veshja: Dior Haute Couture

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Sofia Carson

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Amy Schumer

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022

Niecy Nash

Ç’veshën yjet në tapetin e kuq të Oscars 2022