Thonjtë

Pranverë: 1 dizajn ~përrallor~ thonjsh për çdo shenjë horoskopi!

Shkruar nga Anabel

26 Mars 2022

Pranverë: 1 dizajn ~përrallor~ thonjsh për çdo shenjë

Është koha idela për të luajtur me ngjyrat dhe dizajnet, prandaj gjeni shenjën tuaj më poshtë dhe lini takimin e radhës te estetistja. Nëse dizajni i shenjës suaj s’ju pëlqen, mund të bëni pakëz me hile dhe të zgjidhni nga 11 opsionet e tjera. Një prej tyre me siguri do t’ju pëlqejë (shpresojmë).

Dashi

Pranverë: 1 dizajn ~përrallor~ thonjsh për çdo shenjë

Demi

Pranverë: 1 dizajn ~përrallor~ thonjsh për çdo shenjë

Binjakët

Pranverë: 1 dizajn ~përrallor~ thonjsh për çdo shenjë

Gaforrja

Pranverë: 1 dizajn ~përrallor~ thonjsh për çdo shenjë

Luani

Pranverë: 1 dizajn ~përrallor~ thonjsh për çdo shenjë

Virgjëresha

Pranverë: 1 dizajn ~përrallor~ thonjsh për çdo shenjë

Peshorja

Pranverë: 1 dizajn ~përrallor~ thonjsh për çdo shenjë

Akrepi

Pranverë: 1 dizajn ~përrallor~ thonjsh për çdo shenjë

Shigjetari

Pranverë: 1 dizajn ~përrallor~ thonjsh për çdo shenjë

Bricjapi

Pranverë: 1 dizajn ~përrallor~ thonjsh për çdo shenjë

Ujori

Pranverë: 1 dizajn ~përrallor~ thonjsh për çdo shenjë

Peshqit

Pranverë: 1 dizajn ~përrallor~ thonjsh për çdo shenjë

Burimi: In Style

MOS I HUMBISNI