Celebrity

Kim Kardashian sapo foli për Pete Davidson në një intervistë, për herë të parë

Shkruar nga Anabel

9 Mars 2022

Kim Kardashian sapo foli për Pete Davidson në një

Kim Kardashian thotë se do të flasë për marrëdhënien me Pete Davidson në emisionin e ri të familjes së saj në Hulu, por mos prisni të merrni "akses" të plotë në marrëdhënien e shumëpërfolur.

Një epokë përfundoi kur "Keeping Up with the Kardashians" përfundoi ecurinë e saj gati 15-vjeçare në E! në vitin 2021. Por një e re po vjen: Kardashians janë zhvendosur në Hulu me një tjetër serial reality që pritet këtë 14 prill, i titulluar "The Kardashians". Në një intervistë të fundit me Variety, familja foli për kalimin e tyre në Hulu dhe Kim la të kuptohet se çfarë do të shohim dhe çfarë nuk do të shohim aty.

Kim Kardashian dhe Pete Davidson kanë dominuar titujt kryesorë që nga fundi i vitit 2021, kur filluan të qarkullojnë spekulimet se të dy ishin në lidhje. Që atëherë, thashethemet janë bërë fakte: Kim dhe Pete u lidhën kur Kardashian prezantoi Saturday Night Live në tetor 2021. Por marrëdhënia nuk ka qenë domosdoshmërisht aq private sa mund të dëshironin - veçanërisht pasi ish-i i saj Kanye West vazhdon të bëjë të njohur gjerësisht opinionet e tij për Pete. Pra, ka qenë një pikë kurioziteti nëse lidhja e Kim dhe Pete do të përfshihej apo jo në reality show-n e ri.

Dhe tani e dimë: Kim i tha Variety se, ndërsa ajo flet për Pete në serialin e ardhshëm Hulu, ai nuk shfaqet. (Kjo është hera e parë që ajo flet për të në një intervistë.)

"Unë nuk kam filmuar me të," thotë Kardashian kur pyetet për rolin e Pete Davidson në shfaqje. “Dhe unë nuk jam kundër kësaj. Thjesht nuk është ajo që ai bën zakonisht. Por nëse do të ndodhte një ngjarje dhe do të ishte aty, ai nuk do t'u thoshte kamerave të largoheshin. Mendoj se mund të filmoj diçka vërtet emocionuese në të ardhmen, por nuk do të ishte për këtë sezon.”

Megjithatë, Kim premton se do të flasë për lidhjen.

"Unë jam padyshim e hapur për të folur," thotë ajo.

Burimi: Glamour