Thonjtë

'Manikyri pasqyrë' do ju fiksojë keq: 10 modele për t'ia treguar estetistes radhës tjetër! 

Shkruar nga Anabel

8 Mars 2022

'Manikyri pasqyrë' do ju fiksojë keq: 10 modele për

Thonjtë pasqyrë janë rikthyer përsëri në modë dhe kësaj here, duken më bukur se kurrë! Mund t'i përshtasni në çdo formë dhe disa ngjyra, edhe pse sigurisht, grija mbizotëron. Ja ç't'i tregoni estetistes së thonjve në takimin e radhës:

1. "Smiley" të argjendta

'Manikyri pasqyrë' do ju fiksojë keq: 10 modele për

2. Bizhuteri 3D

'Manikyri pasqyrë' do ju fiksojë keq: 10 modele për

3. Maniky "french", pak më cool

'Manikyri pasqyrë' do ju fiksojë keq: 10 modele për

4. Ylber, por chic

'Manikyri pasqyrë' do ju fiksojë keq: 10 modele për

5. Rozë

'Manikyri pasqyrë' do ju fiksojë keq: 10 modele për

6. Stiletto e akullt

'Manikyri pasqyrë' do ju fiksojë keq: 10 modele për

7. Double-french

'Manikyri pasqyrë' do ju fiksojë keq: 10 modele për

8. Manikyri "Bedazzled Coffin"

'Manikyri pasqyrë' do ju fiksojë keq: 10 modele për

9. Rozë gold

'Manikyri pasqyrë' do ju fiksojë keq: 10 modele për

10. Shumë ngjyra

'Manikyri pasqyrë' do ju fiksojë keq: 10 modele për

Burimi: Glamour

MOS I HUMBISNI